Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Oficerski Rajd Konny "SKORPION"

Bory Niemodlińskie 2004

XII OFICERSKIEGO RAJDU KONNEGO "SKORPIONA"
BORY NIEMODLIŃSKIE 2004

KLASYFIKACJA GENERALNA INDYWIDUALNA

Nr
Patrolu

Dowódca
Patrolu

WYNIKI ZAWODNIKA

RAZEM
PKT
KARNE

MIEJSCE

SKOKI

STRZELANIE

ETAP I

ETAP II

1

D-ca
kpt. Pisarczyk Ireneusz

1,50

1,000

0

0,00

2,500

1

6

Szołtysek Michał

0,00

1,000

0

3,00

4,000

2

1

mjr Stankiewicz Krzysztof

0,00

5,000

0

0,00

5,000

3

6

D-ca
Terasa Jerzy

1,50

5,500

0

3,00

10,000

4

4

D-ca
Jońca Andrzej

0,00

2,500

39

15,00

56,500

5

4

Bock Zdzisław

1,50

6,500

39

15,00

62,000

6

9

D-ca
Dudar Piotr

10,00

1,500

52,5

48,50

112,500

7

9

Koziński Przemysław

3,00

9,500

52,5

48,50

113,500

8

10

D-ca
Leszczyński Włodzimierz

0,68

3,000

79,5

35,50

118,680

9

10

Myrta Andrzej

2,93

7,000

79,5

35,50

124,930

10

8

Mirecka Agata

1,63

11,500

115

25,00

153,130

11

7

D-ca
Ficek Roman

1,50

3,000

19,5

197,00

221,000

12

7

Głowacki Krzysztof

1,50

6,500

19,5

197,00

224,500

13

8

D-ca
Kała Witold

1,77

2,500

115

197,00

316,270

14

3

Kała Bożena

3,90

2,000

115

197,00

317,900

15

2

D-ca
Świerc Roman

3,00

9,000

156

197,00

365,000

16

2

Ślęp Anna

4,62

25,000

156

197,00

382,620

17

5

D-ca
Pelczar Wacław

4,58

25,000

312

197,00

538,580

18

5

Ilków Krzysztof

10,00

25,000

312

197,00

544,000

19


KLASYFIKACJA GENERALNA PATROLI

Nr
Patrolu

ZAWODNIK

KOŃ

WYNIK PATROLU

RAZEM
PKT
KARNE

MIEJSCE

SKOKI

STRZELANIE

ETAP I

ETAPII

1

kpt. Pisarczyk Ireneusz

Ibiza

0,75

3,00

0,00

0,00

3,75

1

mjr Stankiewicz Krzysztof

Gruzja

6

Terasa Jerzy

Lady

0,75

3,25

0,00

3,00

7,00

2

Szołtysek Michał

Kaledo

4

Jońca Andrzej

Wena

0,75

4,50

39,00

15,00

59,25

3

Bock Zdzisław

Graffia

9

Dudar Piotr

Amea

6,50

5,50

52,50

48,50

113,00

4

Koziński Przemysław

Agroma

10

Leszczyński Włodzimierz


1,80

5,00

79,50

36,50

122,80

5

Myrta Andrzej


7

Ficek Romuald

Ekspozytor

1,50

4,75

19,50

xx

25,75

NK

Głowacki Krzysztof

Luk

8

Kała Witold

Feri

1,70

7,00

115,00

xx

123,70

NK

Mirecka Agata

Karna

2

Świerc Roman

Agisan

3,81

17,00

156,00

xx

176,81

NK

Ślęp Anna

Harmon

5

Pelczar Wacław

Jak

7,29

xx

312,00

xx

319,29

NK

Ilków Krzysztof

Legenda

Komisja Sędziowska: Jerzy Mirosław Płachecki (Sędzia Główny z Warszawy), Włodzimierz Gajda, Ryszard Jóźwicki, Stefan Kabała, Urszula Ledwoń-Kabała, Marek Odjas, Lidia Twardowska-Gajda, Andrzej Wróblewski. Część strzelecką Rajdu sędziował ppłk Jacek Sierżyński.