Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego

LKJ "Ostroga" Opole, 4-5 września 2004r.

WYNIKI konkursu nr 1 klasa "LL" dokładności

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

"1-3

BANDERAS

KABAŁA MAŁGORZATA

LKJ Ostroga Opole

0

54,32

"1-3

WIKTA

ANTOSZ EWELINA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

64,29

"1-3

JASKIER

KUPCZOK MARCIN

JKS HANNA

0

64,85

"1-3

WIKTA

ANTOSZ EWELINA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

67,71

4

JASKIER

KUPCZOK MARCIN

JKS HANNA

4

61,31

5

CAMERTON

KONIECZNY ŁUKASZ

LKJ OLIMP PRUDNIK

5

70,50

6

SARDYNIA

PIASECKI JACEK

LKJ MOSZNA

5

69,65

7

BANDERAS

KABAŁA MAŁGORZATA

LKJ Ostroga Opole

8

81,88

8

STOBRAWA

PIASECKI JACEK

LKJ MOSZNA

8

66,71

9

STOBRAWA

PIASECKI JACEK

LKJ MOSZNA

11

95,00

 

WYNIKI konkursu nr 2 klasa "L" seria A z oceną stylu jeźdźca

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1-3

ARGENTINA PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ HUSARIA SKOROGOSZCZ

2,00

76,00

1-3

KORAB

KOTECKA BARBARA

KJ PLATAN WROCŁAW

2,00

75,47

1-3

DHARMA

GAŁCZYŃSKI TOMASZ

LKJ "Ostroga" Opole

2,00

76,00

"4-5

LADY LOVE

ŁUKASIEWICZ PATRYCJA

KJ PLATAN WROCŁAW

2,50

76,00

"4-5

FARYS

PIWOWAREK DARIUSZ

LKJ"Ostroga"Opole

2,50

72,04

6

ABRAXA II Z PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ HUSARIA SKOROGOSZCZ

3,00

79,31

7

KADENT

CHOJNOWSKA ZUZANNA

KJ PLATAN WROCŁAW

3,50

71,13

8

FARYS

PIWOWAREK DARIUSZ

LKJ"Ostroga"Opole

4,50

76,00

9

KADENT

CHOJNOWSKA ZUZANNA

KJ PLATAN WROCŁAW

4,50

74,72

10

LADY LOVE

ŁUKASIEWICZ PATRYCJA

KJ PLATAN WROCŁAW

N.K

78,90

11

ARGENTINA PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ HUSARIA SKOROGOSZCZ

N.K

87,86

12

HEROS

KRASZEWSKA-GODOŚ IWONA

LKJ"Ostroga"Opole

N.K

82,35

13

NABUCCO

POLEDNIA HENRYK

LKJ"Ostroga"Opole

N.K

82,20

14

HEROS

KRASZEWSKA-GODOŚ IWONA

LKJ"Ostroga"Opole

N.K

86,10

15

ESPERA

GRABLEWSKA KAMILA

AKU THOMSON WROCŁAW

N.K

83,10

16

HEDWAN

POPŁAWSKA WIKTORIA

JKS HANNA

N.K

81,10

17

NABUCCO

POLEDNIA HENRYK

LKJ"Ostroga"Opole

N.K

86,14

18

HEDWAN

POPŁAWSKA WIKTORIA

JKS HANNA

N.K

73,10

19

EMIR

KOWALSKI JANUSZ

JKS HANNA

ELIM

atr.240.4.1

20

EMIR

KOWALSKI JANUSZ

JKS HANNA

ELIM

atr.240.4.1

 

WYNIKI konkursu nr 2 klasa "L" seria B dokładności

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

"1-12

JANTAR

PĘKALSKI JACEK

AKU THOMSON WROCŁAW

0

70,47

"1-12

SARDYNIA

PIASECKI JACEK

KJ MOSZNA

0

67,65

"1-12

JANTAR

PĘKALSKI JACEK

AKU THOMSON WROCŁAW

0

65,77

"1-12

NESIMA

JUSZCZYK IZABELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

67,37

"1-12

LOMBARDIA

BAROSZ PAULINA

LKJ OCHABY

0

61,19

"1-12

NESIMA

JUSZCZYK IZABELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

68,08

"1-12

ROSA DONNA

PIASECKI JACEK

KJ MOSZNA

0

68,83

"1-12

LESTER

GODOŚ AGATA

LKJ "Ostroga" Opole

0

69,14

"1-12

TAMIZA LOTOS

RATAJCZAK MARTA

LKJ "Ostroga" Opole

0

62,69

"1-12

LIBRETTO

TUSTANOWSKA ALCJA

LKJ "Ostroga" Opole

0

68,09

"1-12

GANDIA

PIASECKI JACEK

KJ MOSZNA

0

68,78

"1-12

PEPITO

KABAŁA MAŁGORZATA

LKJ "Ostroga" Opole

0

64,64

`13

INONA

TOMASZEWSKI JAROSŁAW

LKJ OLIMP PRUDNIK

1

74,47

14

NIKO

POLACZEK XYMENA

LKJ MOSZNA

4

70,20

15-17

VITARA

PIASECKI JACEK

KJ MOSZNA

5

71,75

15-17

NIKO

POLACZEK XYMENA

LKJ MOSZNA

5

73,10

15-17

INONA

TOMASZEWSKI JAROSŁAW

LKJ OLIMP PRUDNIK

5

71,40

18

NIL

KAIZIK ROBERT

LKJ "Ostroga" Opole

6

75,97

19

VITARA

PIASECKI JACEK

KJ MOSZNA

15

97,37

20

CAMERTON

KONIECZNY ŁUKASZ

LKJ OLIMP PRUDNIK

16

83,60

21

PEPITO

KABAŁA MAŁGORZATA

LKJ "Ostroga" Opole

ELIM.

XX

 

WYNIKI konkursu nr 3 klasa "P" dokładności z rozgrywką

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

pkty karne

czas

1

GRASANT

BATOSZ GROSZ

KJ "Moszna"

0

67,85

0

33,97

2

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ "Ostroga" Opole

0

65,56

0

35,08

3

ABRAXA II Z PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ HUSARIA SKOROGOSZCZ

0

74,47

0

37,00

4

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ "Ostroga" Opole

0

70,84

2

43,09

5

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ "Ostroga" Opole

0

69,47

4

34,90

6

WIZNA

TOWASZEWSKI JAROSŁAW

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

73,44

4

36,00

7

LIBRETTO

TUSTANOWSKA ALICJA

LKJ "Ostroga" Opole

0

68,47

5

38,19

8

DHARMA

GAŁCZYŃSKI TOMASZ

LKJ "Ostroga" Opole

0

75,37

5

40,35

9

ALBONA

SPYRKA MICHAŁ

LKJ "Ostroga" Opole

0

68,57

ELIM..

ELIM

10

JARNILA

TOMASZEWSKI JAROSŁAW

LKJ OLIMP PRUDNIK

4

74,25

 

 

11

PIRAT

BILIK KAROLINA

LKJ OLIMP PRUDNIK

4

69,22

 

 

12

GANDIA

PIASECKI JACEK

LKJ MOSZNA

4

74,81

 

 

13

KORAB

KOTECKA BARBARA

KJ PLATAN WROCŁAW

4

67,47

 

 

14

OLITA

TOWASZEWSKI JAROSŁAW

LKJ OLIMP PRUDNIK

4

73,09

 

 

15

ROSA DONNA

PIASECKI JACEK

LKJ MOSZNA

4

73,60

 

 

16

TAMIZA LOTOS

RATAJCZAK MARTA

LKJ "Ostroga" Opole

4

78,31

 

 

17

PORSAVGE

STECIURA MARIUSZ

KJ HUSARIA SKOROGOSZCZ

6

86,31

 

 

18

LESTER

GODOŚ AGATA

LKJ "Ostroga" Opole

8

76,19

 

 

19

NILL

KAIZIK ROBERT

LKJ "Ostroga" Opole

8

70,41

 

 

20

MNICH

BARTOSZ GROSZ

LKJ MOSZNA

9

85,37

   

 

21

ESPERA

KRYSZYŁOWICZ WIESŁAW

AKU THOMSON WROCŁAW

12

95,31

 

 

22

LAUFER

NOWAK KRZYSZTOF

KJ KORYS PRZYGORZELE

ELIM

EILM.

 

 

23

LOMBARDIA

BAROSZ PAULINA

LKJ OCHABY

ELIM

ELIM.

 

 

24

KORYS DOLINA

NOWAK KRZYSZTOF

KJ KORYS PRZYGORZELE

ELIM

ELM

 

 

 

WYNIKI konkursu nr 4 klasa "N" zwykły

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

BAJKAŁ

PAŻUCHA WOJCIECH

PEGAZ CHWAŁOWICE

0

52,22

2

ALEGRA

STANISŁAWSKA NOEMI

AKU THOMSON WROCŁAW

0

56,81

3

INEZA

KOWALSKA GABRIELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

61,97

4

OLSZYN

PODSIADŁY MAGDA

AKU THOMSON WROCŁAW

0

65,41

5

PORSAVGE

STECIURA MARIUSZ

KJ HUSARIA SKOROGOSZCZ

0

68,81

6

IGA

KOWALSKA GABRIELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

70,34

7

KLARK

STANISŁAWSKA PAMELA

AKU THOMSON WROCŁAW

0

70,84

8

JARMILA

TOMASZEWSKI JAROSŁAW

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

76,87

9

GULIANA

JUNG JADWIGA

LKJ "Ostroga" Opole

0

77,34

10

GRASAND

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

4

58,69

11

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ "Ostroga" Opole

4

67,93

12

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ "Ostroga" Opole

4

69,53

13

ALBONA

SPYRKA MICHAŁ

LKJ "Ostroga" Opole

4

70,53

14

WIZNA

TOMASZEWSKI JAROSŁAW

LKJ OLIMP PRUDNIK

4

76,42

15

PIRAT

BILIK KAROLINA

LKJ OLIMP PRUDNIK

4

76,72

16

MODA

KOWALSKA GABRYIELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

8

69,15

17

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ "Ostroga" Opole

10

82,59

18

KORYS DOLINA

NOWAK KRZYSZTOF

KJ KORYS PRZYGORZELE

ELIM

ELIM

 

WYNIKI konkursu nr 5 klasa "C" dwufazowy (I-faza zwykły, II-faza szybkości)

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

błędy w parkurze

czas rzecz.

razem czas

1

INEZA

KOWALSKA GABRIELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

55,67

0,00

36,37

36,37

2

BAJKAŁ

PAŻUCHA WOJCIECH

PEGAZ CHWAŁOWICE

0

54,03

0,00

36,69

36,69

3

MODA

KOWALSKA GABRYIELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

52,49

3,00

38,07

41,07

4

ALEGRA

STANISŁAWSKA NOEMI

AKU THOMSON WROCŁAW

4

52,92

 

 

 

5

IGA

KOWALSKA GABRYIELA

LKJ OLIMP PRUDNIK

5

79,67

 

 

 

6

GUILIANA

JUNG JADWIGA

LKJ " Ostroga" Opole

8

57,49

 

 

 

7

KLARK

STANISŁAWSKA PAMELA

AKU THOMSON WROCŁAW

ELIM

ELIM

 

 

 

8

OLSZYN

PODSIADŁY MAGDA

AKU THOMSON WROCŁAW

ELIM

ELIM