Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. II Eliminacja Halowego Pucharu Opolszczyzny

LKJ "Ostroga", Opole, 27.11.2004r.

WYNIKI konkursu nr 4 klasy "N" zwykły

 

400

NORMA :

 

74,00

 

325

 

 

 

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

UTOPIE 23

TOMASZ KLEIN

KJ TURBUD BRZEG

0

53,96

IGA

KOWALSKA GABRIELA  (J)

LKJ OLIMP PRUDNIK

0

63,31

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA

0

64,70

GUILIANA

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

0

68,50

LASILVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

0

69,21

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ OSTROGA

4

59,70

ERBIL

KAMIŃSKA MAGDA

KJ ZBROSŁAWICE

4

68,47

MNICH

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

5

75,59

TURBUD CZAR

CIESLAK AGNIESZKA

LKJ OSTROGA

8

57,76

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ OSTROGA

10

80,43

ROMANTIKA

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA

11

85,55

VEDANTA

STOROŻ ALEKSANDRA

LKJ OSTROGA

E

 

WYNIKI  konkursu nr 5 klasy "C" dwufazowy      I-faza dokładności,    II-faza zwykły

I FAZA (DOKŁADNOŚCI)

 

 

 

 

 

 

DYSTANS [m]:

370

 

NORMA

 

69,00

 

 

TEMPO [m/min] :

325

 

 

 

 

 

 

II FAZA(ZWYKŁY)

 

 

 

 

 

 

 

DYSTANS [m]:

210

 

NORMA

 

 

39,00

 

TEMPO [m/min] :

325

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I FAZA

 

II FAZA

 

 

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

pkty karne

czas

 

1

UTOPIE 23

TOMASZ KLEIN

KJ TURBUD BRZEG

6

74,74

XX

XX

 

2

LASTLVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

12

67,91

XX

XX

 

3

TURBUD CZAR

CIESLAK AGNIESZKA

LKJ OSTROGA

4

60,84

XX

XX

 

 WYNIKI konkursu nr 6 klasy "N" o wzrastający stopniu trudności z JOCKER

DYSTANS

380

NORMA

 

71,00

SZYBKOŚĆ

325

 

 

 

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkt BONIF.

czas

1

VEDANTA

STOROŻ ALEKSANDRA

LKJ OSTROGA OPOLE

44

58,54

2

GUILIANA

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA OPOLE

44

61,56

3

ROMANTIKA

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA OPOLE

44

69,69

4

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ OSTROGA OPOLE

42

58,23

5

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA OPOLE

25

64,57

6

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ OSTROGA OPOLE

10

62,37

Komisja Sędziowska:
Urszula Ledwoń-Kabała – Sędzia Główny
Małgorzata Skok – Sędzia WZJ
Stefan Kabała - sędzia stylu
Andrzej Wróblewski