Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001




Jeżdziecki Hubertus w 100-lecie Niepodległości.

Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. III Eliminacja Halowego Pucharu Opolszczyzny

LKJ "Ostroga" Opole, 6.02.2005. Wyniki

WYNIKI konkursu nr 3 klasy "P" zwykły                 
(elimincja HPO Juniorów)

Tempo : 325 [m/min]                           
Dystans : 370 [m]
Norma [s] : 69,00                                                               

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imię jeźdźca

Klub

Pkt karne

czas

1

GOLDEN

STĘPIEŃ JUSTYNA (J)

KJ KORYS
PRZYGORZELE

0

51,09

2

ALBONA

SPYRKA MICHAŁ

LKJ OSTROGA

0

54,97

3

GRASANT

BARTOSZ GROSZ

LKJ MOSZNA

0

56,38

4

JENIS

TOMASZ KLEIN

KJ TURBUD BRZEG

0

56,91

5

NIL

KAIZIK ROBERT

LKJ OSTROGA

0

58,82

6

KORYS FANTASTA

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS P
RZYGORZELE

0

60,47

7

LADY LIKE

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS
PRZYGORZELE

0

62,97

8

LIBRETTO

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA

0

63,21

9

OLIMPIA PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-
CYSTERNY

0

67,00

10

ABRAXA II
Z PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-
CYSTERNY

2

74,10

11

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ OSTROGA

4

51,47

12

SACRAMENTO

ROIK MAGDA

KJ TURBUD BRZEG

4

60,63

13

LITTLE LADE

KUPCZYK LUCYNA

LKJ OSTROGA

4

60,84

14

COMES

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS
PRZYGORZELE

4

63,82

15

TOBRUK

KUFLINSKA KATARZYNA

KJ LANSADA MIŃSKO

4

65,34

16

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA

4

67,66

17

BEBETTO

KUFLINSKA KATARZYNA

LANSADA MIŃSKO

5

72,53

18

LESTER

KRASZEWSKA - GODOŚ IWONA

LKJ OSTROGA

7

77,19

19

ARGENTINA PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-
CYSTERNY

7

79,47

1

GETARD

KISIELEWSKA MARTYNA

LKJ OSTROGA

elm

ELM

2

PUTYFARA

WĘGŁOWSKA MARLENA

KJ TARANT
KRZYŻOWICE

elm

ELM

15

MNICH

BARTOSZ GROSZ

LKJ MOSZNA

elm

ELM

 

 

WYNIKI konkursu nr 4 klasy "N" zwykły                  
(Eliminacja HPO Seniorów)

Tempo : 325 [m/min]                           
Dystans : [m]
Norma [s] : 69,00                                                               

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imię jeźdźca

Klub

Pkt karne

czas

1

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ OSTROGA

0

58,90

2

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ OSTROGA

0

60,01

3

JUNKAL

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

0

62,62

4

LASYLVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

4

60,43

5

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA

4

61,12

6

ROMANTIKA

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA

8

63,62

7

SERBIA

SOŁONIEWICZ AGNIESZKA

LKJ OSTROGA

9

87,69

8

KORYS FANTASTA

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS
PRZYGORZELE

12

68,11

 

 

WYNIKI konkursu nr 5 klasy" STRONG Jockerem z trudności stopniu wzrastający o N

Tempo : 325 [m/min]                              
Dystans : 390 [m]
Norma [s] : 69,00                                                                                           

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imię jeźdźca

Klub

 

Pkt karne

czas

1

LASYLVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

x

44

50,96

2

LIBRETTO

HILLA LUCJN

LKJ OSTROGA

x

44

52,40

3

GRASANT

BARTOSZ GROSZ

LKJ MOSZNA

x

44

53,78

4

JUNKAL

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

 

39

54,94

5

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ OSTROGA

x

36

46,66

6

ARGENTINA PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-
CYSTERNY

x

36

54,13

7

ABRAXA II Z PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-
CYSTERNY

x

36

57,96

8

ALBONA

SPYRKA MICHAŁ

LKJ OSTROGA

 

32

60,44

9

ROMANTKA

HILLA LUCJN

LKJ OSTROGA

 

30

48,27

 

Komisja Sędziowska:
Danuta Struk - Przewodnicząca Komisji Sędziowskiej
Anna Młyńczyk - Sędzia WZJ
Ryszard Jóźwicki – Sędzia, Członek Komisji  Sędziowskiej
Stefan Kabała – Sędzia, Członek Komisji  Sędziowskiej