Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001




Jeżdziecki Hubertus w 100-lecie Niepodległości.

Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Wyniki końcowe kwalifikacji zawodników i koni do Finału Halowego Pucharu Opolszczyzny 2004/2005 w skokach przez przeszkody

Lista rankingowa zawodników i koni zakwalifikowanych do
Finału Halowego Pucharu Opolszczyzny Juniorów i Juniorów Młodszych 2004/2005

 

 

M-ce

 

Imię i nazwisko

 

Klub

Punkty bonifikacyjne zdobyte w konkursach kwalifikacyjnych

 

Razem

 

Zakwalifikowane konie
do finału

1

2

3

4

1

Karolina Bilik

LKJ „Olimp” Prudnik

20

20

NS

20

60

Pirat, Olita

2

Bartosz Grosz

KJ Moszna

12

15

15

12

54

Mnich, Grasant

3

Justyna Stępień

KJ „ Korys” Przygorzele

NS

NS

20

NS

20

Golden

4-5

Izabela Juszczyk

LKJ „Olimp” Prudnik

NS

NS

NS

15

15

ERA GSM Mag, Wizna

4-5

Martyna Kisielewska

LKJ „Ostroga” Opole

15

NS

El.

El.

15

Gard

 

Lista rankingowa zawodników i koni zakwalifikowanych do
Finału Halowego Pucharu Opolszczyzny Seniorów i Młodych Jeźdźców  2004/2005

 

 

M-ce

 

Imię i nazwisko

 

Klub

Punkty bonifikacyjne zdobyte w konkursach kwalifikacyjnych

 

Razem

 

Zakwalifikowane konie
do finału

1

2

3

4

1

Katarzyna Mielniczek

LKJ „Ostroga” Opole

12

8

20

NS

40

Arka

2

Natalia Pietraszek

LKJ „Ostroga” Opole

15

4

15

NS

34

Kinga II

3

Tomasz Klein

KJ „Turbud” Brzeg

8

20

NS

NS

28

Utopie 23

4-5

Agnieszka Cieślak

LKJ „Ostroga” Opole

20

6

NS

NS

26

Turbud Czar

4-5

Jadwiga Jung

LKJ „Ostroga” Opole

4

10

12

NS

26

Lasylvio, Guliana

6-7

Gabriela Kowalska

LKJ „Olimp” Prudnik

10

15

NS

NS

25

Ineza, Iga,

6-7

Marek Cichecki

LKJ „Ostroga” Opole

3

12

10

NS

25

Dama

8

Marcin Neckar

LKJ „Olimp” Prudnik

NS

NS

NS

20

20

Ineza

9

Lucjan Hilla

LKJ „Ostroga” Opole

6

3

8

NS

17

Romantica

10

Agnieszka Sołoniewicz

LKJ „Ostroga” Opole

NS

NS

6

NS

6

Serbia

11

Katarzyna Zając

KJ „Korys” Przygorzele

NS

NS

4

NS

4

Korys Fantasta

 

Imprezy zaliczane do klasyfikacji HPO: 

1.      ZRH Opole 15 XI 2004r.                                              3. ZRH Opole 6 II 2005r
2.      ZRH Opole 27 XI 2004r.                                              4. ZRH Prudnik 26 II 2005r