Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


XIV Oficerski Rajd Konny „Skorpiona”

Niemodlin 27-29 maja 2005 r. Wyniki

XIV OFICERSKI RAJD KONNY "SKORPIONA"
BORY NIEMODLIŃSKIE 2005 - WYNIKI

KLASYFIKACJA GENERALNA INDYWIDUALNA

Nr
Patrolu

Zawodnik

 

Wynik Zawodnika

Razem pkty karne

Miejsce

Skoki

Strzelanie

Etap I

Etap II

7

Głowacki Krzysztof

0,0

0,5

0

37,5

38,0

1

7

D-ca Ficek Romuald

0,0

2,5

0

37,5

40,0

2

6

Szołtysek Michał

2,5

2,5

17,5

30,0

52,5

3

12

D-ca
Jońca Andrzej

0,0

8,0

14,5

30,0

52,5

4

3

D-ca
Leszczyński Wodzimierz

0,0

3,5

0,0

49,5

53,0

5

13

Stankiewicz Krzysztof

2,69

0,0

2,0

49,0

53,69

6

6

D-ca
Terasa Jerzy

1,5

7,0

17,5

30,0

56,0

7

13

D-ca Pisarczyk Ireneusz

7,5

1,5

2,0

49.0

60,0

8

14

Czekaj Jakub

2,68

8,5

26,5

49,0

89,68

9

14

D-ca Moczydłowski Roman

10,25

1,0

26,5

49,0

86,75

10

5

D-ca Chodak Michał

2,37

2,0

22,0

108,5

134,73

11

5

Skowronek Henryka

0,0

6,0

22,0

108,5

136,5

12

10

D-ca Szpetalski Jakub

0,0

0,5

32,0

145,0

177,5

13

10

Krywczyk Marek

0,0

1,0

32,0

145,0

178,0

14

2

Maciejewski Jan

0,88

4,5

37,0

Eliminacja

 

 

2

D-ca Mazur Bogdan

3,55

6,0

37,0

Eliminacja

 

 

3

Malinowski Henryk

0,0

3,5

0,0

Eliminacja

 

 

8

Obiegły Mirosław

0,17

5,5

52,0

Eliminacja

 

 

8

D-ca Pelczar Wacław

7,03

1,0

52,0

Eliminacja

 

 

1

D-ca Masłowska Katarzyna

 

 

 

Eliminacja

 

 

1

Biały Marcin

 

 

 

Eliminacja

 

 

3

Myrta Andrzej Janusz

 

 

 

Eliminacja

 

 

4

D-ca Bogdańska Małgorzata

 

 

 

Eliminacja

 

 

4

Bińczak Katarzyna

 

 

 

Eliminacja

 

 

9

D-ca Kamczyk Zbigniew

 

 

 

Eliminacja

 

 

9

Markiewicz Agnieszka

 

 

 

Eliminacja

 

 

11

D-ca Piwko Roman

 

 

 

Eliminacja

 

 

11

Świerc Roman

 

 

 

Eliminacja

 

 

15

D-ca Koziej Andrzej

 

 

 

Eliminacja

 

 

15

Koziej Hanna

 

 

 

Eliminacja

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PATROLI

Nr
Patrolu

Zawodnik

Koń

Wynik Patrolu

Razem pkty karne

Miejsce

Skoki

Strzelanie

Etap I

Etap II

7

D-ca Ficek Romuald

Zdzich

0,00

0,750

0,0

37,5

38,25

1

Głowacki Krzysztof

Ekspozytor

6

D-ca Terasa Jerzy

Bożydar

2,00

2,375

17,5

30,0

51,88

2

Sołtysek Michał

Lady

13

D-ca Pisarczyk Ireneusz

Ibiza

5,10

0,375

2,0

49,0

56,48

3

Stankiewicz Krzysztof

Danina

14

D-ca Moczydłowski Roman

Gringo

6,47

2,375

26,5

49,0

84,35

4

Czekaj Jakub

Jordan

5

D-ca Hodak Michał

Bojar

1,18

2,000

22,0

108,5

133,68

5

Skowronek Henryka

Cesar

10

D-ca Szpetalski Jakub

Gwardzista

0,00

0,375

32,0

145,0

177,33

6

Krawczyk Marek

Timor

Pozostałe patrole nie zostały sklasyfikowane

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - STRZELANIE

Nr
Patrolu

Zawodnik

 

Wynik Strzelania

Miejsce

13

Stankiewicz Krzysztof

50

1

7

Głowacki Krzysztof

49

2-3

10

D-ca Szpetalski Jakub

49

2-3

14

D-ca Moczydłowski Roman

48

4-6

10

Krawczyk Marek

48

4-6

8

D-ca Pelczar Wacław

48

4-6

13

D-ca Pisarczyk Ireneusz

47

7

5

D-ca Hodak Michał

46

8

7

D-ca Ficek Romuald

45

9-10

6

Sołtysek Michał

45

9-10

3

D-ca Leszczyński Włodzimierz

43

11-12

3

Malinowski Henryk

43

11-12

2

Maciejewski Jan

41

13

8

Obiegły Mirosław

39

14

5

Skowronek Henryka

38

15-16

2

D-ca Mazur Bogdan

38

15-16

6

D-ca Terasa Jerzy

36

17

12

D-ca Jońca Andrzej

34

18

14

Czekaj Jakub

33

19

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - SKOKI

Nr
Patrolu

Zawodnik

 

Wynik

Czas Przejazdu

Miejsce

12

D-ca Jońca Andrzej

0,00

27,71

1

10

Krawczyk Marek

0,00

30,37

2

7

D-ca Ficek Romuald

0,00

31,76

3

10

D-ca Szpetulski Jakub

0,00

33,28

4

15

D-ca Koziej Andrzej

0,00

35,56

5

5

Skowronek Henryka

0,00

35,85

6

15

Koziej Hanna

0,00

36,26

7

3

D-ca Leszczyński Włodzimierz

0.00

37,41

8

9

D-ca Kamczyk Zbigniew

0,0

37,82

9

7

Głowacki Krzysztof

0,00

39,73

10

3

Myrta Andrzej Janusz

0,00

48,64

11

8

Obiegły Mirosław

0,17

46,34

12

3

Malinowski Henryj

0,45

43,80

13

1

D-ca Masłowska Katarzyna

0,51

49,07

14

2

Maciejewska Jan

0,88

52,04

15

6

D-ca Terasa Jerzy

1,50

41,99

16

5

D-ca Chodak Michał

2,37

51,93

17

6

Sołtysek Michał

2,50

27,58

18

14

Czekaj Jakub

2,68

46,47

19

13

Stankiewicz Krzysztof

2,69

46,54

20

11

Świerc Roman

3,07

57,93

21

11

D-ca Piwko Roman

3,15

58,18

22

2

D-ca Mazur Bogdan

3,55

61,40

23

4

Bińczak Katarzyna

3,86

51,91

24

1

Biały Marcin

5,46

48,70

25

8

D-ca Pelczar Wacław

7,03

57,20

26

13

D-a Pisarczyk Ireneusz

7,50

39,68

27

9

Markiewicz Agnieszka

7,76

63,08

28

4

Bogdańska Małgorzata

7,02

65,16

29

14

D-ca Moczydłowski Roman

10,25

87,03

30

Komisja Sędziowska:
Andrzej Wróblewski (Sędzia Główny z Tarnicy),
Włodzimierz Gajda,
Stefan Kabała,
Urszula Ledwoń-Kabała,
Marek Marczak,
Marek Odjas,
Lidia Twardowska-Gajdai.
Część strzelecką Rajdu sędziował ppłk Jacek Sierżyński.

Lekarz weterynarii:
Andrzej Sempruch.

Gospodarz toru:
Marek Marczak.