Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.

Zadanie współfinansowane przez MSiT

Najlepsza na Opolszczyźnie. Finał HPO 2018 w Skokach przez Przeszkody

Marta Garbowska na Trinity - Finał HPO 2018 Duża Runda I miejsce

Julia Cichecka na Good Fellow - Finał HPO 2018 Duża Runda VI miejsce

25 marca 2018 r. w Zakrzowie rozegrany został Finał Halowego Pucharu Opolszczyzny w Skokach przez Przeszkody.

W najbardziej wymagającej kategorii – Finale Dużej Rundy HPO – zwyciężyła Marta Garbowska na koniu Trinity reprezentująca barwy LKJ Ostroga Opole. Marta na co dzień trenuje w „Ostrodze” z trenerem kadry narodowej Panem Rudolfem Mrugałą. Konkurencja była spora, o zwycięstwo w rozgrywce walczyły 4 pary – Przemek Czekaj na Rocco, Marta Garbowska na Trinity, Karolina Godoś na Grandiosie i Maja Szewczyk na Werblu, tym bardziej więc Marta może być z sukcesu dumna.

Inna zawodniczka „Ostrogi” – Julia Cichecka na Good Fellow trenowana przez Pana Marka Cicheckiego zaprezentowała bardzo ładne przejazdy i zajęła 6 miejsce.

Przed zawodniczkami bogate plany startowe w 2018 r. Marta wystartuje na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych w różnych miastach Polski (m. in. Ciekocinko, Jakubowice, Michałowice, Strzegom) walczyć będzie o czołowe lokaty. Julia będzie startować w Jakubowicach i Michałowicach. Dobra forma zawodniczek i ich koni dobrze rokują i dają nadzieję na kolejne sukcesy.