Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody

LKJ "Ostroga" Opole 5-6 czerwca 2004r.

WYNIKI konkursu nr 1 klasy "LL"
M Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas
"1-10 Hedwan Popławska Wiktoria JKS Hanna 0 53,16
"1-10 Raoul Puzio Ewa LKJ "Olimp" Prudnik 0 55,31
"1-10 Monsoon Antosz Ewielina LKJ "Olimp" Prudnik 0 55,77
"1-10 Monsoon Antosz Ewielina LKJ "Olimp" Prudnik 0 59,65
"1-10 Demir Pietraszek Maciej LKJ Ostroga Opole 0 59,95
"1-10 Camerton Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 0 60,92
"1-10 Hedwan Popławska Wiktoria JKS Hanna 0 61,36
"1-10 Nesima Juszczyk Izabela LKJ "Olimp" Prudnik 0 63,68
"1-10 Ramzes Górka Karolina LKJ Ostroga Opole 0 65,95
"1-10 Sotnia Gozdek Krzysztof KJ "Husaria Skorogoszcz 0 66,53
"11-12 Demir Pietraszek Maciej LKJ Ostroga Opole 1 68,61
"11-12 Camerton Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 1 70,15
"13-16 Raoul Puzio Ewa LKJ "Olimp" Prudnik 4 62,34
"13-16 Inona Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 4 63,15
"13-16 Inona Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 4 64,41
"13-16 Sotnia Gozdek Krzysztof KJ "Husaria Skorogoszcz 4 65,66
17 Ramzes Górka Karolina LKJ Ostroga Opole 11 92,72
  Dryf Górka Karolina LKJ Ostroga Opole E  
  Dryf Górka Karolina LKJ Ostroga Opole E  

Przewodnicący Komisji Sędziowskiej
mgr.inż.. Włodzimierz Gajda

dystans: 360
szybkość: 325
norma: 67

WYNIKI konkursu nr 2a klasy "L" z ocena stylu jeźdźca.
M Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas
1 Abraksa II Z Plus Gozdek Krzysztof KJ "Husaria" Skorogoszcz 1,5 68,09
2 Akropol Gozdek Krzysztof KJ "Husaria" Skorogoszcz 2 68,72
"3-5 Serenada Leśniak Magdalena KJ Nowy Dwór 2,5 62,08
"3-5 Conus B Leśniak Aneta KJ Nowy Dwór 2,5 63,76
"3-5 Serenada Leśniak Magdalena KJ Nowy Dwór 2,5 68,2
"6-6 Donna 2A-Gomera Leśniak Aneta KJ Nowy Dwór 3,5 66,65
"6-7 Nimerdor I Leśniak Aneta KJ Nowy Dwór 3,5 72,91
"8-9 Arenda Kociołek Paweł JKS Hanna 4 67,58
"8-9 Akropol Gozdek Krzysztof KJ "Husaria" Skorogoszcz 4 71,78
"10-11 Guiliana Nowotarski Piotr LKJ "Ostroga" Opole 5 67,86
"10-11 Nil Kaizik Robert LKJ "Ostroga" Opole 5 73,78
  Ilkana Bilik Karolina LKJ "Olimp" Prudnik Nieklasyf.  
  Guiliana Nowotarski Piotr LKJ "Ostroga" Opole Nieklasyf.  
  Gard Kisielewska Martyna LKJ "Ostroga" Opole Nieklasyf.  
  Coco Jeziera Patrycja JKS Hanna Nieklasyf.  
  Coco Jeziera Patrycja JKS Hanna Nieklasyf.  
  Nil Kaizik Robert LKJ "Ostroga" Opole Nieklasyf.  
  Nabucco Polednia Henryk LKJ "Ostroga" Opole Nieklasyf.  
  Nabucco Polednia Henryk LKJ "Ostroga" Opole Nieklasyf.  
  Nesima Juszczyk Izabela LKJ Olimp Prudnik Nieklasyf.  
  Pirat Bilik Karolina LKJ "Olimp" Prudnik Eliminacja  

Przewodnicący Komisji Sędziowskiej
mgr.inż.. Włodzimierz Gajda

dystans: 400
szybkość: 350
norma: 69

WYNIKI konkursu nr 2B klasy "L" dokładności.
M Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas
1 Ilkana Bilik Karolina LKJ "Olimp" Prudnik 0 52,82
2 Mnich Garus Marek LKJ "Ostroga" Opole 0 53,51
3 Synergia Mrugała Mateusz KJ "Moszna" 0 53,79
4 Wizna Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 0 54,82
5 Nomad Gondecka Karolina LKJ "Brzezina" Bąków 0 55,86
6 Dorina Storoż Aleksandra LKJ "Ostroga" Opole 0 56,46
7 Gepart Nicpoń Artur LKJ "Brzezina" Bąków 0 56,48
8 Grasant Grosz Bartosz KJ "Moszna" 0 56,76
9 Little Lady Kupczyk Lucyna LKJ "Ostroga" Opole 0 57,19
10 Dorina Storoż Aleksandra LKJ "Ostroga" Opole 0 57,76
11 Gepart Nicpoń Artur LKJ "Brzezina" Bąków 0 58,31
12 Tamiza Lotos Ratajczak Marta LKJ "Ostroga" Opole 0 60
13 Dharma Gałczyński Tomasz LKJ "Ostroga" Opole 1 63,66
14 Tamiza Lotos Ratajczak Marta LKJ "Ostroga" Opole 4 59,14
15 Little Lady Kupczyk Lucyna LKJ "Ostroga" Opole 4 59,24
16 Nomad Gondecka Karolina LKJ "Brzezina" Bąków 9 72,12

Przewodnicący Komisji Sędziowskiej
mgr.inż.. Włodzimierz Gajda

dystans: 400
szybkość: 350
norma: 69

WYNIKI- konkursu nr 3 klasy "P" dwufazowy
M Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki czas pkty karne
1 Synergia Mrugała Mateusz KJ "Moszna" 47,73/32,26 0/0
2 Dama Cichecki Marek LKJ "Ostroga" Opole 43,18/32,84 0/0
3 Moda Kowalska Gabriela LKJ "Olimp" Prudnik 43,27/3,85 0/0
4 Lasylwio Jung Jadwiga LKJ "Ostroga" Opole 50,56/36,09 0/0
5 Jarmila Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 51,70/36,91 0/0
6 Magg Kinas Alan OKJ "Oxer" Wtórek 44,28/32,56 0/4
7 Kinga II Pietraszek Natalia Lkj "Ostroga" Opole 47,37/39,47 0/4
8 Conus B Leśniak Aneta KJ Nowy Dwór 50,61/41,59 0/4
9 Arenda Kociołek Paweł JKS Hanna 47,12/55,68 0/8
10 Nimmerdor I Leśniak Aneta KJ Nowy Dwór 51,98/65,13 0/10

Dharma Gałczyński Tomasz LKJ "Ostroga" Opole 54,57 1

Abraksa Gozdek Krzysztof KJ "Husaria" Skorogoszcz 55,24 1

Iberta Niestrawska Ewa JKS Hanna 45,47 4

Albona Kupczyk Lucyna Lkj "Ostroga" Opole 45,99 4

Olielie Kinas Alan OKJ "Oxer" Wtórek 46,69 4

Pepito Jung Jadwiga LKJ "Ostroga" Opole 49,04 4

Oktawiusz Hilla Lucjan LKJ Ostroga Opole 50,19 4

Junkal Jung Jadwiga LKJ "Ostroga" Opole 51,76 4

Arka Mielniczek Katarzyna LKJ "Ostroga" Opole 48,46 8

Grasant Grosz Bartosz KJ "Moszna" 68,8 9

Gard Kisielewska Martyna LKJ "Ostroga" Opole 57,99 10

Mnich Garus Marek LKJ "Ostroga" Opole 62,72 11

Libretto Tustanowska Alicja LKJ "Ostroga" Opole 46,8 12

Wizna Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 66,72 20

Donna La-Gomera Leśniak Aneta KJ Nowy Dwór e

Przewodnicący Komisji Sędziowskiej
mgr.inż.. Włodzimierz Gajda

dystans: 350
szybkość: 350
norma: 60

WYNIKI konkursu nr 4 klasy "N" zwykły
M Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty bonifik. czas
1 Olielie Kinas Alan OKJ "Oxer" Wtórek 0 55,28
2 Andora Mrugała Mateusz KJ "Moszna" 0 57,78
3 Magg Kinas Alan OKJ "Oxer" Wtórek 0 59,27
4 Dama Cichecki Marek LKJ "Ostroga" Opole 0 60,41
5 Serbia Sołoniewicz Agnieszka LKJ "Ostroga" Opole 0 61,6
6 Pirat Antosz Ewelina LKJ "Olimp" Prudnik 0 65,69

Erbil Gozdek Krzysztof KJ "Husaria" Skorogoszcz 2 78,78

Sawa Mrugała Mateusz KJ "Moszna" 4 60,15

Iberta Niestrawska Ewa LKJ Hanna Oława 4 69,45

Kinga II Pietraszek Natalia LKJ "Ostroga" Opole 4 70,68

Junkal Jung Jadwiga LKJ "Ostroga" Opole 6 77,9

Iga Kowalska Gabriela LKJ "Olimp" Prudnik 8 65,51

Lasylwio Jung Jadwiga LKJ "Ostroga" Opole 8 67,69

Jamila Tomaszewski Jarosław LKJ "Olimp" Prudnik 9 75,75

Romantica Hilla Lucjan LKJ "Ostroga" Opole 20 101,4

Albona Kupczyk Lucyna LKJ "Ostroga" Opole elimin.  

Arka Mielniczek Katarzyna LKJ "Ostroga" Opole elimin.  

Oktawiusz Hilla Lucjan LKJ "Ostroga" Opole dyskw.  

Solferino Mrugała Mateusz KJ "Moszna" rezygn.
 

Przewodnicący Komisji Sędziowskiej
mgr.inż.. Włodzimierz Gajda

dystans: 420
szybkość: 350
norma: 72

zobacz relacje z zawodów