Sport jeździecki, uważany powszechnie za ekskluzywny, kojarzony jest z elegancją i sukcesem. Fakt ten oraz wzrost zainteresowania jeździectwem w naszym Kraju, skłania nas do zaproponowania Państwu współpracy, która przyniosłaby obustronne korzyści. Mamy przyjemność zaproponować reklamowanie Waszej Firmy poprzez nasz Klub, połączone z aktywnym angażowaniem się w działania na rzecz rozwoju sportu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy

Zarząd Ludowego Klubu Jeździeckiego w Opolu-Bierkowicach proponuje promocję Państwa Firmy poprzez nasz Klub. Współpracę w zakresie reklamy i sponsoringu opieramy o znajdujący się w dyspozycji Klubu obiekt wraz z końmi, krytą ujeżdżalnią, hipodromem, padokami i stajniami oraz organizowanymi na naszym terenie zawodami sportowymi. Klub kontynuuje chlubne tradycje polskiego jeździectwa szczycąc się znaczącymi wynikami naszych zawodników. Na organizowanych zawodach gości występujących na parkurach krajowych i zagranicznych znanych zawodników.

Sport jeździecki cieszy się na Świecie bardzo dużym zainteresowaniem. W Polsce zainteresowanie to coraz bardziej wzrasta – wśród młodzieży, elit gospodarczych, artystycznych i politycznych. Jedne z najpopularniejszych zawodów w Tubądzinie odbywają się pod patronatem Pani Jolanty Kwaśniewskiej, w Klubie Jeździeckim „Lewada” co roku bawią się i rywalizują sportowo najpopularniejsi polscy aktorzy, w barwach Klubu Jeździeckiego „Garo” należącego do Pana Gudzowatego startuje reprezentujący nasz Kraj na Igrzyskach Olimpijskich Ateny 2004 Bogdan Kubiak. Patronat nad zawodami w naszym Klubie obejmują często władze Miasta, które wtedy gościmy. Przybywa widowni, dla której przygotowana jest szeroka oferta imprez sportowych i rekreacyjnych. Jesteśmy stałym organizatorem Regionalnych Zawodów w Skokach przez Przeszkody o Puchar Prezydenta Opola, cyklicznych zawodów o Puchar Okręgu oraz licznych imprez okręgowych, z których lokalna telewizja, radio i prasa przekazują relacje.

Zarząd dąży do stworzenia profesjonalnego klubu jeździeckiego opartego o doskonale wyszkolonych jeźdźców i popularnego w szerokich kręgach ośrodka sportowo-rekreacyjnego.

Zapraszamy Państwa do grona głównych sponsorów Klubu i proponujemy następujące formy reklamy:

 • Umieszczenie reklamy stałej na terenie Ośrodka (w formie plansz, flag itp.), gdzie prowadzone są jazdy rekreacyjne i treningi sportowe. Ośrodek położony jest przy odwiedzanym licznie przez wycieczki Muzeum Wsi Opolskiej. Obecność wizualna na hali ujeżdżeniowej, hipodromie lub w otoczeniu pozwalałaby na skuteczną reklamę Państwa firmy.
  Cena: 100 zł. miesięcznie (do negocjacji).
 • Umieszczenie reklamy na planszach – podczas trwania zawodów: banery dostarczone przez Sponsora, umieszczone dookoła placu konkursowego oraz w innych dobrze widocznych miejscach (kryta ujeżdżalnia wewnątrz, hipodrom otwarty,  teren LKJ „Ostroga”)
 • Przeszkoda firmowa, balony, flagi itp. z logo lub napisem reklamowym sponsora – podczas trwania zawodów
 • Konkurs o puchar sponsora – podczas trwania zawodów: rozegranie głównego konkursu o puchar imienia Jego Firmy. Wiąże się to z podawaniem nazwy firmy Sponsora we wszystkich mediach przy okazji prezentacji wyników zawodów.
 • Reklama medialna – podczas trwania zawodów:
  • umieszczenie logo lub hasła reklamowego Sponsora we wszystkich materiałach promujących imprezę (plakaty, ulotki, programy), w tym w ogłoszeniach reklamowych emitowanych na antenie Radia Opole, a także w materiałach sprawozdawczych realizowanych przez reporterów radia (w zależności od rangi sponsorowanych zawodów)
  • czytanie informacji o Sponsorze przez konferansjera podczas trwania zawodów
  • dołożymy też wszelkich starań, by zamieszczano zdjęcie konia pokonującego przeszkodę z logo Sponsora w lokalnej prasie oraz magazynach specjalistycznych (w zależności od rangi zawodów)
  • istnieje również możliwość relacji telewizyjnych z zawodów w lokalnych wydaniach programów informacyjnych i sportowych (w zależności od rangi sponsorowanych zawodów).
 • Umieszczenie banera reklamowego na oficjalnej witrynie internetowej LKJ „Ostroga”

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Za usługi reklamowe Ludowy Klub Jeździecki może wystawić Państwu fakturę VAT.

Zachęcamy również do objęcia sponsoringiem innych działań klubu oraz jego zawodników, a wybór formy sponsorowania pozostawiamy do Państwa uznania, np.:

 • Sponsor – po wybraniu form reklamy na jednej lub kilku imprezach:
 • Sponsor Generalny Zawodów – z zastrzeżeniem prawa wyłączności sponsorowania najważniejszego konkursu, całego dnia, bądź całych zawodów i możliwością ograniczenia statusu innych sponsorów
 • Sponsor Generalny Imprezy dla Miasta, np. Piknik Rodzinny (impreza cykliczna)
 • Sponsor Generalny Klubu – długoterminowa umowa o współpracy z Ludowym Klubem Jeździeckim „Ostroga” i stałej promocji Firmy na wszystkich zawodach organizowanych przez Klub, a także na tych, w których udział brać będą członkowie Klubu (poprzez umieszczenie logo Sponsora na dostarczonych czapkach, koszulkach, czaprakach i innych elementach wyposażenia zawodników).