I. Oferta dla szkół – imprezy

Ludowy Klub Jeździecki „Ostroga” w Opolu zaprasza Państwa Szkołę (pracowników i ich rodziny) do skorzystania z oferty weekendowej oraz imprez okolicznościowych dla firm. Dysponujemy zapleczem, które pozwala na zorganizowanie Państwu mile spędzonego czasu w plenerze wśród koni i związanych z nimi ludzi. Ośrodek mieści się w Opolu-Bierkowicach, tuż obok Muzeum Wsi Opolskiej. Na jego terenie znajdują się: kryta ujeżdżalnia, hipodrom, padoki i stajnie. Weekend zorganizowany w tym miejscu przez nasz Klub pozwoli na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę oraz na przybliżenie Państwu pięknego sportu jeździeckiego.

Sugerujemy wykorzystanie funduszu socjalnego Państwa Firmy na imprezy jeździeckie Waszych pracowników i ich rodzin.

Proponujemy:
od wczesnych godzin przedpołudniowych

  • zwiedzanie 2 stajni zamieszkiwanych przez ok. 30 koni
  • jazdę konną pod okiem instruktora (do dyspozycji 2 konie przez 1/2 godziny)
  • ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek
  • prezentowane przez naszych zawodników pokazy ujeżdżenia bądź skoków przez przeszkody

Szczegółowy plan imprezy jest do ustalenia. Cena imprezy do ustalenia.

W cenie:

  • zwiedzanie stajni
  • organizacja ogniska (bez wyżywienia, na życzenie istnieje możliwość zamówienia stoiska gastronomicznego)

Za dodatkową opłatą (po wcześniejszym uzgodnieniu):

  • jazda konna (5 zł./1 okrążenie wokół padoku)
  • pokazy skoków przez przeszkody, ujeżdżenia lub kadryla

Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie terminów, gdyż nie mogą one pokrywać się z organizowanymi przez Klub zawodami.

 

II. Oferta dla szkół – jazda konna

Ludowy Klub Jeździecki „Ostroga” w Opolu oferuje powszechną naukę jazdy konnej dla młodzieży. Proponujemy preferencyjne warunki korzystania przez uczniów (studentów) – w ramach godzin lekcyjnych wychowania fizycznego – z lekcji jazdy konnej: szkółek jeździeckich, jazd doskonalących umiejętności jeździeckie. Działamy przez cały rok, dysponujemy ku temu odpowiednimi warunkami: 8-12 końmi, padokami, łąką oraz krytą ujeżdżalnią szczególnie przydatną zimą. Posiadamy duże doświadczenie w szkoleniu – działamy od 30 lat. Naukę jazdy prowadzą wykwalifikowani instruktorzy sportu i rekreacji. Spośród naszych jeźdźców wywodzą się znani na wielu parkurach sportowcy.

W ostatnim czasie coraz większą wagę przywiązuje się do stworzenia młodzieży odpowiednich warunków rozwoju, w tym również fizycznego. Obok tenisa, żeglarstwa i narciarstwa dużym zainteresowaniem cieszy się jeździectwo, które uprawiać można o każdej porze roku. Zdobyte w młodości umiejętności często procentują w późniejszym wieku, zwłaszcza, że sport jeździecki popularny staje się także w świecie ludzi dorosłych: elit politycznych, gospodarczych i artystycznych.

Oferujemy przyjemne i pożyteczne spędzenie przez młodzież czasu wśród koni, zdobycie nowych umiejętności i ewentualne spróbowanie swych sił w rywalizacji sportowej.

Cena za 45 min jazdy z instruktorem w grupie wynosi w 60 zł.

Dla zorganizowanych grup szkolnych oferujemy ceny preferencyjne (do uzgodnienia).

Jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony dotyczące programu, pobytu, postaramy się zrealizować wszelkie sugestie dotyczące organizacji imprezy Termin imprezy, czas trwania oraz wszystkie szczegóły dotyczące imprezy do uzgodnienia.