I. Oferta dla firm – imprezy

Ludowy Klub Jeździecki „Ostroga” w Opolu zaprasza Państwa Firmę do skorzystania z oferty weekendowej oraz imprez okolicznościowych dla firm. Dysponujemy zapleczem, które pozwala na zorganizowanie Państwu mile spędzonego czasu w plenerze wśród koni i związanych z nimi ludzi. Ośrodek mieści się w Opolu-Bierkowicach, tuż obok Muzeum Wsi Opolskiej. Na jego terenie znajdują się: kryta ujeżdżalnia, hipodrom, padoki i stajnie. Weekend zorganizowany w tym miejscu przez nasz Klub pozwoli na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę oraz na przybliżenie Państwu pięknego sportu jeździeckiego.

Proponujemy od wczesnych godzin przedpołudniowych:

  • zwiedzanie 2 stajni zamieszkiwanych przez ok. 30 koni
  • jazdę konną pod okiem instruktora (do dyspozycji 2 konie przez 1/2 godziny)
  • ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek
  • prezentowane przez naszych zawodników pokazy ujeżdżenia bądź skoków przez przeszkody

Szczegółowy plan imprezy oraz cena imprezy do ustalenia.
W cenie mieści się:

  • zwiedzanie stajni
  • organizacja ogniska (bez wyżywienia, na życzenie istnieje możliwość zamówienia stoiska gastronomicznego)

Za dodatkową opłatą (po wcześniejszym uzgodnieniu):

  • jazda konna (5 zł/1 okrążenie wokół padoku)
  • pokazy skoków przez przeszkody, ujeżdżenia lub kadryla

Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie terminów, gdyż nie mogą one pokrywać się z organizowanymi przez Klub zawodami.

II. Oferta dla firm – jazda konna

Ludowy Klub Jeździecki „Ostroga” w Opolu oferuje usługi w zakresie jazdy konnej. Dysponujemy 8-10 końmi, na których można pobierać lekcje jazdy indywidualnie i grupowo,  doskonalić umiejętności, odbywać przejażdżki lub próbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Posiadamy duże doświadczenie w szkoleniu – działamy od 30 lat, jazdy prowadzą wykwalifikowani instruktorzy sportu i rekreacji. Funkcjonujemy przez cały rok, dysponujemy ku temu odpowiednimi warunkami: padokami i łąką i krytą ujeżdżalnią. Nieopodal Klubu znajdują się wytyczone pośród lasów specjalnie dla koni ścieżki, które wykorzystujemy na spacery wierzchem.

W ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się wśród osób intensywnie pracujących zawodowo forma aktywnego wypoczynku. Obok tenisa, żeglarstwa i nart dużym zainteresowaniem cieszy się jeździectwo, które uprawiać można o każdej porze roku. Sugerujemy wykorzystanie funduszu socjalnego Państwa Firmy na dofinansowanie jazdy konnej Waszych pracowników i ich rodzin. Jesteśmy gotowi zapewnić im doskonały wypoczynek pośród koni i ludzi związanych wspólną pasją jeździecką.

Dla zorganizowanych grup jeźdźców ceny do negocjacji.